lakiernia proszkowa

szeroki zakres usług

wieloletnie doświadczenie

profesjonalne doradztwo


O firmie

Nowocześnie wyposażona lakiernia proszkowa PASO istniejąca od ponad 20 lat oferuje usługi malowania szkła farbami proszkowymi.

Posiadamy szerokie możliwości w doborze kolorów farb. Powierzchnie pokrywamy lakierami proszkowymi według kolorystyki palety RAL.

Nowoczesna metoda lakierowania proszkowego jest idealna do zabezpieczenia detalu przed działaniem korozji, jak również do pozyskiwania powłoki dekoracyjnej. Jest dostosowana do obecnych światowych wymagań...


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 794 537


( Paweł Sobolewski )+48 601 914 563


( telefon zakładowy )lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasza nowoczesnie wyposazona lakiernia proszkowa istniejąca od ponad 20 lat oferuje usługi malowania farbami proszkowymi.

Nowoczesna metoda lakierowania proszkowego jest idealna do zabezpieczenia detalu przed dzialaniem korozji, jak równiez do pozyskiwania powloki dekoracyjnej.

Fakt zainstalowania w naszym zakładzie nowoczesnej linii technologicznej posiadającej dużą przepustowość powoduje, że proponowane przez nas ceny są wyjątkowo konkurencyjnymi na rynku.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.