zdobienie i lakierowanie szkła

szeroki zakres usług

nowoczesne rozwi±zania

profesjonalne doradztwo


Lakierowanie / malowanie szkła - zdobienie opakowań szklanych - Warszawa, Sulejówek

Lakierowanie szkła to podstawowa i najczęściej wybierana metoda jego zdobienia. Polega na okrywaniu powierzchni szklanych wybranym przez Klientów lakierem. W naszej firmie zajmujemy się tym zadaniem od lat, które wykonujemy względem różnych gatunków szkła oraz wykonanych z niego przedmiotów.
O firmie

Znajdą tu Państwo kilka słów na temat historii naszej firmy oraz aktualnej działalności


czytaj więcej
Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą lakierowania szkła


czytaj więcej
Cennik

W tym miejscu znajdą Państwo informacje dotyczące cennika lakierowania szkła


czytaj więcej
Kontakt

W tym miejscu znajdą Państwo dane adresowe naszego zakładu, telefony i formularz kontaktowy


czytaj więcej


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 794 537


( Paweł Sobolewski )+48 796 733 000


( telefon zakładowy )lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasz zakład specjalizuje się w dziedzinie zdobienia opakowań szklanych. Oferujemy zdobienie szkła poprzez lakierowanie jedno- i wielobarwne farbami wodorozcieńczalnymi.

Oprócz lakierowania szkła oferujemy również zdobienie metod± sitodruku oraz tampondruku.

Opakowania szklane mogą być pokryte lakierem na całej powierzchni lub określonej części.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomog± Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.Profesjonalne lakierowanie szkła Warszawa - Malowanie butelek i nie tylko


Oferujemy m.in. malowanie na szkle, malowanie butelek, lakierowanie opakowań szklanych. Wykonujemy wszelkie projekty, o różnym stopniu zróżnicowania i szczegółowości. Do naszych specjalności należy też precyzyjne zdobienie opakowań szklanych, które wykonujemy z najwyższą dbałością i zgodnie z przedstawionym projektem.


Lakierowanie szkła - Warszawa - kompleksowa pomoc - PASO


Szkło to materiał szczególnie wymagający, którego malowanie, lakierowanie i dekorowanie wymaga nie tylko zastosowania specjalistycznych urządzeń, ale również doświadczenia i umiejętności. Wykonywane w naszej firmie usługi pozwalają poprawić estetykę wyrobów szklanych, dodać im prestiżu oraz czyniąc bardziej praktycznymi w czasie codziennego korzystania.


Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam na uzyskanie najbardziej zadowalających rezultatów zarówno w odniesieniu do pojedynczych zamówień jak i podczas zdobienia seryjnego. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie względem elementów dużych i szczególnie małych, niezależnie od ich kształtu, stopnia rozbudowania oraz obecności miejsc trudno dostępnych. Precyzyjna obróbka powierzchni szklanych to dla nas codzienność.


Malowanie i lakierowanie szkła wykonujemy względem osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Z naszej pomocy korzystają zakłady szklarskie, firmy produkujące i montujące elementy szklane, hurtownie szkła oraz liczni inni specjaliści tej branży.


Lakierowanie opakowań szklanych Warszawa - Malowanie na szkle


Często wybieraną usługą w naszej ofercie jest lakierowanie opakowań szklanych, które wykonujemy w najbardziej konkurencyjnych stawkach oraz w najkrótszym możliwym terminie. Zajmujemy się także dekoracją elementów użytkowych, takich jak przeszklenia w mieszkaniach, kabiny prysznicowe, szklane blaty. Szkło i jego dekoracja nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy, dlatego chętnie podejmiemy się realizacji wszelkich zadań związanych z jego lakierowaniem i malowaniem.


Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do nawiązania kontaktu. Natychmiast pomożemy dobrać najlepszy sposób dekoracji szkła, przedstawimy spodziewany kosztorys wykonania zlecenia oraz udzielimy wszystkich potrzebnych informacji. Jesteśmy otwarci na współpracę długoterminową, oferując najbardziej korzystne warunki i stawki. Zapraszamy do kontaktu!