lakiernia proszkowa

szeroki zakres usług

wieloletnie doświadczenie

profesjonalne doradztwo


Profesjonalne lakierowanie i malowanie proszkowe - Warszawa, Sulejówek - PASO

PASO to profesjonalna lakiernia proszkowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 20 lat oferujemy klientom wysokiej jakości usługi malowania i lakierowania proszkowego rozmaitych elementów oraz detali. Malowanie proszkowe to sprawdzony sposób na skuteczne zabezpieczenie powierzchni metalowych przed korozją, które jednocześnie pozwala uzyskać wysokiej jakości efekt dekoracyjny. Nasza siedziba znajduje się w Sulejówku pod Warszawą.
O firmie

Znajdą tu Państwo kilka słów na temat historii naszej lakierni oraz aktualnej działalności


czytaj więcej
Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług lakierniczych


czytaj więcej
Cennik

W tym miejscu znajdą Państwo informacje dotyczące cennika lakierni proszkowej


czytaj więcej
Kontakt

W tym miejscu znajdą Państwo dane adresowe, mapkę oraz telefony i formularz kontaktowy


czytaj więcej


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 794 537


( Paweł Sobolewski )+48 601 914 563


( telefon zakładowy )lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasza nowoczesnie wyposazona lakiernia proszkowa istniejąca od ponad 20 lat oferuje usługi malowania farbami proszkowymi.

Nowoczesna metoda lakierowania proszkowego jest idealna do zabezpieczenia detalu przed dzialaniem korozji, jak również do pozyskiwania powloki dekoracyjnej.

Fakt zainstalowania w naszym zakładzie nowoczesnej linii technologicznej posiadającej dużą przepustowość powoduje, że proponowane przez nas ceny są wyjątkowo konkurencyjnymi na rynku.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chęnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań

Lakiernia Proszkowa PASO: profesjonalne lakierowanie proszkowe - WarszawaNasza lakiernia proszkowa wykonuje szeroki zakres usług, a tym co nas wyróżnia są możliwości w zakresie doboru kolorów farb. Dzięki temu możemy zrealizować praktycznie każde zlecenie powierzone nam przez Klientów. Malowanie proszkowa przebiega przy użyciu lakierów zgodnych z kolorystyką palety RAL. Malowanie proszkowe wykonujemy na materiałach takich jak stal, aluminium, mosiądz oraz cynk. Możemy pomalować element o wymiarach maksymalnych 7,20m x 0,8m x 1,45m (długość, szerokość, wysokość).W zależności od potrzeb naszych Klientów, malowanie proszkowe wykonujemy na konstrukcjach meblowych, elementach konstrukcji architektonicznych, felgach samochodowych oraz innych komponentach użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz. Jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej wymagających zleceń dotyczących malowania proszkowego, którym nie podołała nasza konkurencja.Malowanie proszkowe - Warszawa, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki i okoliceSiedziba naszej malarni proszkowej mieści się w Sulejówku, w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy. Doskonałe skomunikowanie z Warszawą sprawia, że od lat z sukcesami obsługujemy nie tylko klientów z terenu dzielnicy Wesoła, ale również z całego miasta Warszawa i jego okolic. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, realizując zlecenia nisko- i wysokonakładowe.Malowanie proszkowe wykonujemy po najbardziej konkurencyjnych stawkach, które z pewnością zadowolą wszystkich Klientów z Warszawy. Gwarantujemy też sprawne wykonanie całego zadania oraz terminowe dostarczenie gotowych elementów. Dysponujemy nowoczesna linią technologiczną o dużej przepustowości, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bardziej efektywni i konkurencyjni w swoich działaniach.Zachęcamy do kontaktu wszystkich Klientów z terenu Warszawy, Sulejówka i Mińska Mazowieckiego, którzy są zainteresowani usługami malowania proszkowego i lakierowania proszkowego. Każde zlecenie dokładnie analizujemy, przygotowujemy wycenę oraz proponujemy najkrótszy termin realizacji usługi. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie w zależności od charakterystyki wyrobu przeznaczonego do malowania proszkowego oraz wielkości zamówienia. Proponujemy także dogodne warunki współpracy dla stałych klientów.

lakierowanie proszkowe warszawa