lakiernia proszkowa

szeroki zakres usług

wieloletnie doświadczenie

profesjonalne doradztwo

O firmie

Znajdą tu Państwo kilka słów na temat historii naszej lakierni oraz aktualnej działalności


czytaj więcej
Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług lakierniczych


czytaj więcej
Cennik

W tym miejscu znajdą Państwo informacje dotyczące cennika lakierni proszkowej


czytaj więcej
Kontakt

W tym miejscu znajdą Państwo dane adresowe, mapkę oraz telefony i formularz kontaktowy


czytaj więcej


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 794 537


( Paweł Sobolewski )+48 601 914 563


( telefon zakładowy )lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Nasza nowoczesnie wyposazona lakiernia proszkowa istniejąca od ponad 20 lat oferuje usługi malowania farbami proszkowymi.

Nowoczesna metoda lakierowania proszkowego jest idealna do zabezpieczenia detalu przed dzialaniem korozji, jak również do pozyskiwania powloki dekoracyjnej.

Fakt zainstalowania w naszym zakładzie nowoczesnej linii technologicznej posiadającej dużą przepustowość powoduje, że proponowane przez nas ceny są wyjątkowo konkurencyjnymi na rynku.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chęnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań

Lakiernia Proszkowa PASO

PASO to profesjonalna lakiernia proszkowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 20 lat oferujemy klientom wysokiej jakości usługi malowania i lakierowania proszkowego elementów oraz detali. Lakierowanie proszkowe to sprawdzony sposób na skuteczne zabezpieczenie detalu przed korozją, które jednocześnie pozwala uzyskać wysokiej jakości efekt dekoracyjny.

Ofertę naszej lakierni proszkowej wyróżniają szerokie możliwości w zakresie doboru kolorów farb, co pozwala nam na realizację praktycznie każdego zlecenia. Powierzchnie pokrywamy lakierami zgodnie z kolorystyką palety RAL. Lakierowanie proszkowe wykonujemy na materiałach takich, jak stal, aluminium, mosiądz oraz cynk. Możemy obsłużyć element o wymiarach maksymalnych 7,20m x 0,8m x 1,45m (długość, szerokość, wysokość). W zależności od potrzeb naszych Klientów lakierowanie proszkowe wykonujemy na konstrukcjach meblowych, elementach konstrukcji architektonicznych, felgach samochodowych oraz innych komponentach użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz.


Malowanie proszkowe - Warszawa, Sulejówek, okolice

Siedziba naszej lakierni proszkowej mieści się w Sulejówku. Doskonałe skomunikowanie z Warszawą sprawia, że od lat z sukcesami obsługujemy nie tylko klientów z terenu dzielnicy Wesoła, ale również z całego miasta Warszawa. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz przedsiębiorcami, realizując zlecenia nisko- i wysokonakładowe. Oferujemy konkurencyjne ceny na malowanie i lakierowanie proszkowe oraz sprawną realizację zamówień. Dysponujemy nowoczesna linią technologiczną o dużej przepustowości, dzięki czemu jesteśmy jeszcze bardziej efektywni i konkurencyjni w swoich działaniach.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług lakierni proszkowej PASO zachęcamy do kontaktu. Wycenimy zlecenie i ustalimy dogodny dla Państwa termin jego realizacji. Zlecenia wyceniamy indywidualnie w zależności od charakterystyki wyrobu przeznaczonego do malowania proszkowego oraz wielkości zamówienia. Proponujemy dogodne warunki współpracy dla stałych klientów.

lakierowanie proszkowe warszawa